Pielgrzymka Włochy 2018Pielgrzymka do Włoch - plik PDF (kliknij, aby otworzyć lub pobrać)

Pielgrzymka do Włoch
Rzym- Asyż- San Giovani Rotondo-Monte San Angelo- Neapol-
Monte Cassino- Cascia- Pompeje

 
 
TERMIN: 24 VI – 2 VII 2018 r.
  
PROGRAM:
24 VI ndz.  Wyjazd o godz. 19:00. Przejazd nocny przez Niemcy i Austrie
25 VI pon.  Dzienny przejazd przez Włochy trasa Modena, Bolonia, Florencja. Przyjazd w godz. popołudniowych w okolice Rzymu. Obiadokolacja i nocleg.
26 VI wt.  Po śniadaniu zwiedzanie miasta rozpoczniemy od Bazyliki Św. Piotra gdzie nawiedzimy grób Świętego Papieża Jana Pawła II, Panteon,Plac Wenecki, Kapitol, Forum Romanum, Fontanna Di Trevi, Piazza Navona, Bazylika Sw Jana. Powrót na obiadokolację i nocleg.
27 VI śr.  Po śniadaniu przejazd na Monte Cassino ( Msza Sw na Cmentarzu Żołnierzy Polskich, zwiedzanie Bazyliki Św Benedykta) , przejazd do Neapolu, spacer po centrum z nawiedzeniem grobu Ks Dolindo Ruotolo (modlitwa zawierzenia „Jezu , Ty się tym zajmij”). Przejazd nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej Różańcowej w Pompejach. Obiadokolacja i nocleg.
28 VI czw.  Po śniadaniu zwiedzanie wykopalisk i czesciowo zrekonstruowanego starożytnego miasta Pompeje, zniszczonego przez wybuch Wezuwiusza w 79 r Przejazd do San Giovani Rotondo na półw. Gargano, miejsca zycia i śmierci Sw Ojca Pio. Obiadokolacja i nocleg.
29 VI pt.  Po śniadaniu zwiedzanie miejsc związanych ze Sw Ojcem Pio ( Kościół Antyczny, Nowa Bazylika z grobem Swietego, trasa O Pio w starym klasztorze). W godz. południowych przejazd do Monte San Angelo, miejsca czterokrotnego ukazania się Sw Michała Archaniola. Przejazd do Manfredonii na plaże. Obiadokolacja i nocleg w S G Rotondo. Po kolacji możliwość uczestniczenia w Różancu przy grobie O Pio.
30 VI sob.  Po śniadaniu przejazd do Casci, miejsca życia i życia patronki od spraw trudnych i beznadziejnych Św Rity. Nawiedzamy tez miejsce urodzenia Swietej – Roccaporene. Obiadokolacja i nocleg.
1 VII ndz.  Przejazd do miasta Sw Franciszka i Sw Klary – Asyżu. Nawiedzenie najważniejszych kosciołów : Sw Franciszka i Sw Klary z grobami świętych, Matki Boskiej Anielskiej z Porcjunkula i San Damiano. Odpoczynek i wyjazd w droge powrotna do Polski. Nocny przejazd.
2 VII pn.  Przyjazd do Legnicy w godz. Południowych

 
CENA: 800zł + 230 euro

CENA OBEJMUJE:
 1. Przejazd autokarem kat. 4* (klimatyzacja, DVD, barek, WC)
 2. 6 noclegów w hotelach (pokoje 2,3-osobowe z łazienkami w hotelach)
 3. 6 obiadokolacji
 4. 6 śniadań wzmocnionych
 5. Ubezpieczenie KL 10.000€, NNW 15.000 PLN, BP 1000 PLN
 6. Opieka pilota - przewodnika na całej trasie
 7. Opłaty parkingowe
 8. Spiewnik pielgrzymkowy i identyfikator
 
 1. Na wjazdy do Rzymu, Asyżu, metro, wstęp do Pompeji , urzadzenia audio-guide, przewodnika miejscowego należy przygotować dodatkowo ok. 50 euro
  


 

Kontakt

59-220 Legnica,
ul. Słubicka 6
Tel.: 76 862 19 80
E-mail: parafia@swrodzina.legnica.pl

Dodatkowe informacje

W przygotowaniu